Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/stl/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
ONLINE!!! Prawo energetyczne w codziennej praktyce przedsiębiorstw dystrybucyjnych (gaz i ee). Jak stosować, żeby było dobrze. Radca prawny Tomasz Ogłódek, współautor „Komentarza do PE”, radzi. | Instytut Doskonalenia Wiedzy o Rynku Energii IDWE

ONLINE!!! Prawo energetyczne w codziennej praktyce przedsiębiorstw dystrybucyjnych (gaz i ee). Jak stosować, żeby było dobrze. Radca prawny Tomasz Ogłódek, współautor „Komentarza do PE”, radzi.

By 8 grudnia, 2020Szkolenia otwarte

Pobierz szczegółowy program zajęć i formularz zgłoszeniowy (tutaj)

 

Wykładowca:

mec. Tomasz Ogłódek

Redaktor i współautor komentarza do ustawy prawo energetyczne, ustawa o odnawialnych źródłach energii, ustawa o rynku mocy, ustawa o inwestycjach w zakresie farm wiatrowych (wyd. C.H. Beck 2020);  współautor komentarza do ustawy prawo energetyczne (z M. Czarnecką) wyd. Branta 2007, wyd. C.H. Beck 2009, 2012, współautor (z M. Boroń i M. Czarnecką) pozycji „Taryfy w ciepłownictwie aspekty prawne” wyd. C.H. Beck 2010. Autor artykułów z zakresu prawa energetycznego. Wieloletni wykładowca z zakresu prawa energetycznego i zagadnień cywilnoprawnych związanych z energetyką w Instytucie, ale również na studiach podyplomowych w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej czy Izbie Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie. Praktyk: wspólnik zarządzający w kancelarii radców prawnych, związany zawodowo z branżą energetyczną od 1999 roku.

Szanowni Państwo,

zapraszamy na zajęcia:

Prawo energetyczne w codziennej praktyce przedsiębiorstw dystrybucyjnych (gaz i ee).

Jak stosować, żeby było dobrze.

Radca prawny Tomasz Ogłódek, współautor „Komentarza do PE”, radzi.

Szkolenie poprowadzi redaktor i współautor komentarza do ustawy prawo energetyczne (2020, 2012, 2009), prawnik i ekonomista – pan mecenas Tomasz Ogłódek (szczegółowa informacja o wykładowcy oraz program w załączeniu (klik)).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu online w dniu 24 marca 2021 roku.

Zespół IDWE